Про компанію

ТОВ «ПІВНІЧНО-УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС» має досвід будівництва житлових будинків, офісних і виробничих малоповерхових і багатоповерхових будівель, об'єктів дорожньої інфраструктури з 2007 р.

Наша спеціалізація

ТОВ «ПІВНІЧНО-УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС» - багатопрофільна будівельна компанія, заснована в 2007 році, з 2013 року є членом Корпорації УКРБУД. ТОВ «АЛЬЯНС» входить до числа найбільших будівельних компаній України та є лідером в будівельній галузі. На підтвердження визнання свого рівня Компанія сертифікована за міжнародними стандартами, і отримала підтвердження системи якості менеджменту в будівництві Сертифікатами ISO 9001.

Діяльність ТОВ «АЛЬЯНС» націлена на довгострокові перспективи і з поглядом на майбутнє - впроваджує екологічні критерії системи якості ISO 14001. У 2017 році Компанія успішно пройшла програму екологічної сертифікації, отримала Сертифікат ISO 14024 та має право використовувати «еко-маркування».

ТОВ «АЛЬЯНС» має досвід будівництва житлових будинків, офісних і виробничих малоповерхових і багатоповерхових будівель, об'єктів дорожньої інфраструктури. Як Генерального підрядника виконує всі види загальнобудівельних робіт, спеціальних, ремонтних (капітальних і поточних) робіт з реконструкції будівель і споруд.

Наша компанія має необхідну матеріально-технічну базу (системна опалубка, баштові крани, техніка малої механізації, інструмент і т.д.). Загальна кількість працівників становить понад 1500 працівників. Структура фірми включає в себе службу геодезії, служби головного енергетика, головного механіка, виробничо-технічний відділ, кошторисно-договірний відділ, відділ матеріально-технічного забезпечення, відділ контролю якості, відділ охорони праці тощо.

За останні 6 років ТОВ «АЛЬЯНС» побудовано і здано в експлуатацію житлового фонду більш ніж на 300 млн дол. США, загальною площею більше 400 000 кв.м.

ТОВ «АЛЬЯНС» співпрацює з великими постачальниками будівельних і оздоблювальних матеріалів, транспортними компаніями та державними інститутами, організаціями.

  • монолітне будівництво;
  • монтаж шурфів і тунелів для підземних комунікацій;
  • монтаж збірного залізобетону;
  • монтаж металевих конструкцій;
  • монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж;
  • облаштування фасаду будівлі;
  • оздоблювальні роботи та інші;
  • будівництво та реконструкція мостів, естакад і доріг.
Наші партнери

Ми співпрацюємо з провідними українськими фірмами