Введений
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Миколи Островського, 48/50
Початок робіт:
1 кв. 2014 року
Технологія будівництва: Цегляна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
2 кв. 2017 року
Стіни: Цегла
Замовник: ПП «ОЛІМП ЕКС»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

ЖК «Олександрія» — сучасний житловий комплекс від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», який розташувався у Солом’янському районі м. Києва на вулиці Миколи Островського, 48/50.

ЖК «Олександрія» — житловий комплекс комфорт-класу для динамічних людей, які прагнуть до максимального комфорту життя, для людей, які цінують комфорт у всьому: від зручності проживання у власній квартирі до відмінного розвитку внутрішньої і зовнішньої інфраструктури житлового комплексу. Житловий комплекс «Олександрія» введено в експлуатацію.

Житловий комплекс розташувався в районі з добре розвиненою інфраструктурою: тут магазини, ресторани, кафе, салони краси, ТРЦ «Ультрамарин», школи і дитячі сади. У районі добре розвинена транспортна розв’язка: поруч метро Вокзальна. 

Недалеко від комплексу знаходиться красивий Солом’янський парк. Зовсім поруч — улюблене місце київських лижників, Протасів Яр — любителям активного відпочинку дістатися сюди не складе труднощів.

Завдяки своєму вдалому розташуванню ЖК «Олександрія» може пишатися тим, що жити тут буде комфортно. Можливо, це саме те місце, де ви мріяли жити.

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс «Олександрія»
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт