Будується
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 3
Початок робіт:
4 кв. 2018 року
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
3 кв. 2021 року
Стіни: Цегла
Замовник: Міністерство оборони Центральному територіальному управлінню капітального будівництва
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

Житловий комплекс Art House — сучасний комплекс комфорт-класу, розташований в 7 хвилинах пішої ходи від метро «Васильківська» по вулиці Михайла Максимовича (Трутенка), 3. 

Новий житловий комплекс Art House будується у Голосіївському районі — одному з найперспективніших у Києві, що оточений найбільшими парками столиці — Голосіївський ліс, ВДНГ, Феофанія, де можна влаштувати пікнік та відпочити на природі, подалі від бурхливого ритму міста. Район має розвинену соціально-побутову інфраструктуру, школи, дитячі садочки, спортивні, дитячі майданчики та зручну транспортну розв’язку.

Назва житлового комплексу перекладається з англійської як «Будинок мистецтв». Він пов'язує затишок і творчість в одному місці, де можна створювати сім'ю і втілювати будь-які ідеї. УКРБУД створює умови, в яких легко бути творчим і щасливим, перебувати в гармонії з природою і містом.

Оригінальний вигляд будинку створюють чіткість та лаконічність форм, поєднання цегли та скла. У житловому комплексі Art House немає зайвих квадратних метрів — усі планування функціональні та продумані, кімнати — світлі і просторі, щоб мешканці почували себе максимально комфортно.

Публічний простір будинку спроектований з розподілом двору на зони та дотриманням концепції «двір без машин», що дозволяє спокійно відпочивати дітям та дорослим. Проектом передбачено побудову власного дитячого садка з ігровим майданчиком просто на території комплексу.

Зручно, вигідно, надійно — все це про ваш майбутній будинок!

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс Art House
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт