Будується
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Бориспільська, 18-26
Початок робіт:
3 кв. 2016 року
Технологія будівництва: Кам'яно-каркасна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
2 кв. 2019 року
Стіни: Цегла
Замовник: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ, Установа «28 управління начальника робіт»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»; Perfect Group ТМ
Про проект

Житловий комплекс «Чарівне Місто» — проект від Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд», девелопером проекту виступають: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» та Perfect Group ТМ.

Комплекс розташований у Дарницькому районі міста Києва, за адресою вул. Бориспільська, 18-26. Площа забудови 12 га — це цілий мікрорайон з власною інфраструктурою. Проектом передбачено будівництво житлових будинків, торгівельного центру з підземними паркінгами та дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики.

Тим, хто хоче купити квартиру на Харківському масиві, не варто турбуватися про віддаленість від центру, адже вигідне розташування метрополітену дозволить швидко доїхати в будь-яку точку Києва, оскільки станція метро «Червоний Хутір» знаходиться одразу біля комплексу. Крім того, Ви можете скористатися послугами міської електрички, недалеко від комплексу розташований Дарницький залізничний вокзал та Дарницький ринок.

Жителів ЖК «Чарівне Місто» не буде турбувати міський шум — комплекс повністю огороджений від автомобільного руху. Власники автомобілів будуть задоволені сучасним підземним паркінгом.

Цей комплекс відкриває нові можливості організації Вашого побуту, дозвілля, спорту та сімейного життя.

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс «Чарівне Місто»
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт