Введений
Місцезнаходження: с. Гора
Початок робіт:
3 кв. 2012 року
Технологія будівництва: Блочна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
4 кв. 2014 року
Стіни: Газобетон
Замовник: ОК «Житлово-будівельний кооператив «Кантрі Хаус»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

Country House — це сучасний житловий комплекс, збудований під Києвом, що включає в себе п’ятнадцять 5-ти поверхових будинків по 24 квартири в кожному, індивідуальні паркування для авто, ЖЕК, тенісний корт, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, ставок, магазин, відкритий плавальний басейн — і все це на закритій території поблизу соснового лісу.

Створюючи даний проект і вибираючи місце розташування для житлового комплексу, наші фахівці використали весь свій багаторічний досвід у сфері проектування, дизайну і будівництва житлових об’єктів.

Нашим основним завданням є створення більш комфортабельного, цікавого з точки зору архітектури і не дорогого житла, яке буде довгі роки радувати Вас і ваших дітей.

Просторі планування, наявність окремої парковки для авто, мала віддаленість від Києва (12км), розвинена інфраструктура, прекрасна природа (соснові ліси й озера), чисте повітря, зроблять Ваше життя в клубних будинках Country House спокійною та комфортною. Вам буде потрібно не більше 15 хвилин, щоб доїхати до Києва і не більше 10 хвилин до аеропорту «Бориспіль». 

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс Country House
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net