Будується
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Гарматна, 38
Початок робіт:
3 кв. 2013 року
Технологія будівництва: Цегляна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
2 кв. 2018 року
Стіни: Цегла
Замовник: Державне підприємство «Чайка»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД» закінчує будівництво та реалізацію нового проекту — житловий комплекс «Козацький». Житловий комплекс порадує своїх майбутніх мешканців абсолютно новим підходом до якості будівництва, від загальної концепції забудови до найдрібніших продуманих деталей. Кожен покупець квартири в ЖК «Козацький» обов’язково знайде все те, що підходить саме йому: від місця розташування комплексу та його інфраструктури, до конкурентоспроможної ціни з вигідними умовами придбання квартири.

Всі технічні рішення в жилому комплексі «Козацький» виконані у повній відповідності зі стандартами інженерного оснащення сучасних житлових будівель, а внутрішня сучасна інфраструктура забезпечує максимальний комфорт і безпеку його жителям, позбавивши від дрібних побутових проблем.

Новобудова розташувалася в Солом`янському районі Києва –молодому районі, що не поступається у розвитку іншим районам міста. Підтвердженням цього є те, що поряд з житловим комплексом знаходяться важливі транспортні артерії – проспект Космонавта Комарова, та вулиця Борщагівська. ЖК «Козацький» будується безпосередньо на вулиці Гарматній 38, у 3х хвилинах пішої прогулянки від парку «Орлятко». Поруч є багато закладів соціально-культурного призначення, ВУЗів, та інших необхідних установ.

Основні переваги комплексу залишаються незмінними, і притаманні всім проектам Корпорації:

  • Державний Забудовник, надійність якого підтверджена багаторічним досвідом роботи в сфері промислового та цивільного будівництва;
  • Якість будівельних робіт;
  • Зручне розташування новобудови;
  • Доступна ціна;
  • Затишні планування квартир.
Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс «Козацький»
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт