Будується
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Щекавицька, 46
Початок робіт:
2 кв. 2018 року
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна
Клас нерухомості: Преміум
Закінчення робіт:
3 кв. 2020 року
Стіни: Цегла
Замовник: ТОВ «АСТЕРІС»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

Клубний будинок LA MANCHE – будинок преміум-класу, що розташований у Подільському районі, за адресою вул. Щекавицька, 46. За основу стильового напрямку LA MANCHE було обрано еклектичний образ неокласичних будинків з елементами модерну Англії та Франції кінця XІХ – початку ХХ сторіч.

Клубний будинок LA MANCHE – це 9-поверховий житловий будинок з підземним паркінгом і комерційними приміщеннями на перших поверхах. На 8 та 9 поверхах розташовані дворівневі квартири, які мають можливість виходу на рівень покрівлі, де влаштовані індивідуальні літні тераси.

До складу вхідної групи житлової частини будинку входять: лобі з місцями для очікування, стійка консьєржа, хол, санвузли для відвідувачів, приміщення з піддоном для миття лап домашніх тварин та забрудненого взуття, зона для поштових скриньок, приміщення для інженерних комунікацій, вихід до внутрішнього двору. Територія внутрішнього двору створює відчуття затишку, настільки незвичне для великого міста, а оригінальні архітектурні рішення зробили простір неповторним і надихаючим.

Клубний будинок LA MANCHE – дім з манерами поряд з Дніпром на Подолі!

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Клубний будинок LA MANCHE
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт