Введений
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Горького, 131
Початок робіт:
1 кв. 2008 року
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна
Клас нерухомості: Бізнес
Закінчення робіт:
4 кв. 2014 року
Стіни: Цегла
Замовник: ТОВ «НЕВІРОС»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

«Парк-хол «Горький» — це ідеальне поєднання ділового життя столиці та домашнього затишку. Зведений в безпосередній близькості від головної ділової артерії столиці, це знахідка для тих, хто в першу чергу цінує свій час, якість і комфорт. Архітектура комплексу повністю відповідає стандартам житла підвищеної комфортності.

Просторі квартири спроектовані для створення максимальної зручності їх власникам. Висота житлових приміщень від поверхні підлоги до стелі складає 3 метри. Житловий комплекс введено в експлуатацію.

Новобудова максимально наближена до центральної частини міста, завдяки чому відмінно розвинена інфраструктура цього району: супермаркети, торгово-розважальні комплекси, Володимирський ринок, відділення банків, дошкільні навчальні заклади, кінотеатр, парк, а також підприємства сфери послуг — все це знаходиться в «кроковій доступності». Від будинку до центру міста на машині (без пробок) 5-10 хвилин.

У 5 хвилинах пішки від будинку — станції метро «Палац Україна» та «Либідська», 3 хв маршрутним таксі до Московської площі і Центрального автовокзалу. Близько 30 маршрутів пов’язують транспортне сполучення з Правим і Лівим берегом і іншими станціями метро.

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс «Парк-хол «Горький»
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт