Введений
Місцезнаходження: м. Київ, вул. Академіка Лебедєва, 1
Початок робіт:
3 кв. 2013 року
Технологія будівництва: Цегляна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
2 кв. 2017 року
Стіни: Цегла
Замовник: Інститут ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

Представляємо побудований Українською будівельною корпорацією «Укрбуд» житловий комплекс «Казка», що розташувався в Голосіївському районі міста Києва, на вулиці Академіка Лебедєва, 1. Це унікальний житловий комплекс, розташований в історичному районі поряд з мальовничим парком «Феофанія». Гармонія природи та комфорт сучасного життя поєднались в новому проекті корпорації.

Тільки уявіть: Ви проживаєте поряд з таким культурним надбанням, як храм Пантелеймона Цілителя, цілющими святими джерелами Пантелеймона та «Сльози Богородиці», комплексом озер з альпійськими гірками. Кожного дня Ви зможете прогулюватись альпійськими алейками та милуватись унікальними рослинами.

Чисте повітря, неперевершений природний ландшафт, мальовничий парк, ігровий дитячий та спортивний майданчики для всієї родини доповнюють загальну гармонію ЖК «Казка». Розвинена інфраструктура та зручне розташування комплексу, сучасні технології будівництва та комфортне планування, доступність цін — це все «Казка», що стала реальністю.

Запрошуємо усіх бажаючих до «казкового життя»!

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс «Казка»
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт