Будується
Місцезнаходження: перетин вулиць Ф. Пушиної та Семашка
Початок робіт:
1 кв. 2018 року
Будинок 2: 1 кв. 2018 року
Будинок 3: 3 кв. 2018 року
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна
Клас нерухомості: Комфорт
Закінчення робіт:
2 кв. 2020 року
Будинок 2: 2 кв. 2020 року
Будинок 3: 2 кв. 2020 року
Стіни: Цегла
Замовник: ЗАТ «Молодіжний житловий комплекс «Академмістечко»
Девелопер та інвестор: ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»
Про проект

Житловий комплекс SOLAR CITY — проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», що розташувався в Святошинському районі міста Києва за адресою Святошинська площа, 1. Це сучасний комплекс комфорт-класу, що складається з 4 будинків з вбудованими приміщеннями. Проектом передбачено підземний паркінг, спортивний та дитячий майданчики.

Назва житлового комплексу SOLAR CITY, що перекладається з англійської як «сонячне місто», відсилає до двох його ключових особливостей. По-перше, це прогресивний підхід до інсоляції будинків — їх природного освітлення сонячним світлом. Сприяти цьому буде як незвичайна архітектура, що включає поворотні яруси, так і виразне панорамне скління фасадів. Планується, що на будинках буде яскраво відбиватися сонце, а з огляду на, що це буде один з найвищих комплексів в окрузі, його «сяйво» в денний час буде добре видно здалеку. По-друге, в темну пору територія комплексу буде освітлюватися за рахунок енергії сонця. Біля будинків будуть розташовані LED-світильники на сонячних батареях. Саме тому SOLAR CITY по праву можна називати самим сонячним житловим комплексом столиці.

На території ЖК SOLAR CITY буде виконано комплексний благоустрій території, яким передбачено унікальні квітники, газони і озеленення, а також елементи благоустрою — дитячі і спортивні майданчики.

Завдяки розвиненій інфраструктурі мікрорайону Ваше життя в житловому комплексі SOLAR CITY буде зручним та комфортним, бо все поруч: метро, зупинки міського транспорту, школи, дитячі садки, поліклініка, продуктові супермаркети, торговельні центри, аптека, банки.

ЖК SOLAR CITY стане для Вас і Вашої родини місцем, де Вам буде комфортно, затишно та спокійно.

Розташування
Натисніть для відображення мапи

Житловий комплекс SOLAR CITY
+38 (044) 287 87 09
puba_office@ukr.net

Перейти на сайт